Сместување

Ресторан

Локација

lokacija

Резервирај соба

Додатни Услуги

- Спа центар
- Бесплатен паркинг
- WI-FI
- Транспорт до аеродром

TripAdvisor
Review City Palace Hotel

За Охрид

grbohrid

Контактирајте не:

Адреса:

Кеј Македонија

Бр.31 6000  Охрид                                                                                 

 Република Македонија

Телефони и електронска пошта за контакт:

Телефон: +389 46 200 520

Мобилен: +389 70 918 289

mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.